Movies
Ratings
307
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5