Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
BarbieRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0