Series
Ratings
55- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
The Office Season 9Rated ★ 3.5
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5