Series
Ratings
157
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
She is WowRated ★ 2.0
Bad FamilyRated ★ 2.5
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5
Star's LoverRated ★ 2.0- Sad Love StoryRated ★ 3.5