Series
Ratings
20
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5