Movies
Ratings
163
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- Run to the WestRated ★ 0.5
On the LineRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Catholic SchoolRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Sunset SunriseRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0