Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 4.5
My DemonRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0