Movies
Ratings
128
SiratRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5