Series
Ratings
79
Lovely RunnerRated ★ 4.0- I-LAND Season 2Rated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 0.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
The Best ThingRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.5
RebornRated ★ 2.5
VictoriousRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0