Series
Ratings
16
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0