Titles you rated
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0