Series
Ratings
118
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Beach BoysRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
My NameRated ★ 2.5
NANARated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0