Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5