Titles you rated
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 4.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 4.0
Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 4.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
The Faraway PaladinRated ★ 4.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 4.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 4.0