Series
Ratings
43
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 1.5
The AuditorsRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0- AccompliceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0