Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5