Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Bleach: The BountRated ★ 3.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0