Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0