Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 3.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Room LaunderingRated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0