Series
Ratings
172
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Phantom Singer 4Rated ★ 3.0
Phantom Singer All StarsRated ★ 5.0- Pro BonoRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
WaywardRated ★ 1.0
A Hundred MemoriesRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0