Series
Ratings
312
TriggerRated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Spice Up Our LoveRated ★ 1.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 3.0
A Poem A DayRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5