Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.0