Titles you rated
RevolverRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Anatomy of a MurderRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
A Hometown in HeartRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A ManRated ★ 4.0
RififiRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Other Side of HopeRated ★ 4.0
In WaterRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5