Series
Ratings
103
BridgertonRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
SkinsRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5