Movies
Ratings
23
KOKUHORated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5