Series
Ratings
15
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0- Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5