Series
Ratings
256
Better Call SaulRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0