Movies
Ratings
86
Take This WaltzRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0