Series
Ratings
28
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5