Series
Ratings
40
HotelierRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Heo NanseolheonRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0