Series
Ratings
298
LIFERated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Return of Bok Dan JiRated ★ 2.0
All Kinds of Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Golden PouchRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Happiness GiverRated ★ 2.5- Doenjanggungwa Nastojjangui GyeolhonjeonjaengRated ★ 2.0
Frozen LoveRated ★ 2.0
White NightsRated ★ 3.5
Vivid RomanceRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0