Titles you rated
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
IFRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0