Series
Ratings
193
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5