Series
Ratings
34
GoblinRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5