Movies
Ratings
23
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0