Series
Ratings
367
First LoveRated ★ 4.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
The Judge ReturnsRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.0- CasheroRated ★ 2.5
The Red TeacherRated ★ 4.0- 러브: 트랙 - 아빠의 관을 들어줄 남자가 없다Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 별 하나의 사랑Rated ★ 2.0
- 러브: 트랙 - 사랑청약조건Rated ★ 4.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 1.5
- 러브: 트랙 - 세상에 없는 사운드트랙Rated ★ 0.5
- 러브: 트랙 - 늑대가 사라진 밤에Rated ★ 1.0
- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 4.0
- 러브: 트랙 - 김치Rated ★ 1.0