Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
MonstrumRated ★ 1.0
RampantRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 1.5