Movies
Ratings
1322
We Live In TimeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5