Titles you rated
BoJack HorsemanRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0