Series
Ratings
311
Ice WorldRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.0- Cherry Blossom Tower: Another StoryRated ★ 3.0
Sakura no TouRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Dareka kono machideRated ★ 2.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
FenceRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.0
WomanRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 3.5- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 0.5
Incompetent TakaRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The DefectsRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0