Series
Ratings
48
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0