Series
Ratings
99
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Believers Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 4.5
Medici: The MagnificentRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 1.5- Bomi's RoomRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Keeping Up with the Kardashians Season 4Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5