Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 2.5
MonstrousRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 4.0