Series
Ratings
56
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Queer EyeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 4.0
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5- Fill in the BlankRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Take 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5