Movies
Ratings
1146
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5- Musical RedbookRated ★ 5.0
- HeroRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 0.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0