Movies
Ratings
23
King and the ClownRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5