Movies
Ratings
98
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.5
Saving FaceRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Short Term 12Rated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0