Series
Ratings
54
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Heated RivalryRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
CrashingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5