Series
Ratings
364
Still ShiningRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Love MeRated ★ 2.0
Surely TomorrowRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.0
Naked HistoryRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.0
The Potato LabRated ★ 3.5
Rookie CopsRated ★ 1.5
One the WomanRated ★ 2.0- World of Street Woman FighterRated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0