Series
Ratings
100- 신들의 장난Rated ★ 3.5
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 2.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 1.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 0.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 1.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 5.0